Login

Kniha návštěv

Přidat novou zprávu

*

*

*


- zrušit
12.02.2018 22:47  | Nejez
Děkujeme za preciznost odvedených prací. Jednalo se o celkovou revitalizaci bytové jednotky v rod.domě. Stěny - zarovnání, výmalba, stropy-sádrokarton, zapravení po rozvodech, rozvody el, odpad, voda, vyrovnání podlah, položení linolea, montáž kuch.linky, montáž nábytku, nová koupelna. Maximální spokojenost.Díky


29.04.2016 20:08  | Pásková
Pan Jedlička nám dělal celkovou rekonstrukci interiérů v domě. Ložnice, dětské pokoje, obývák, koupelna a kuchyň. Velmi kvalitní a profesionální přístup. Výhodou bylo, že vše udělal sám, instalatérské práce, pokládku plovoucí podlahy, malování, smontování nábytku a kuchyně, včetně zednického zapravení. Ač to byla velká rekonstrukce, na úklid toho bylo minimálně. Jsme velmi spokojeni, určitě můžeme jen a jen doporučit !


03.11.2015 17:46  | Broňa
Chtěla bych moc poděkovat panu Jedličkovi za zednické, obkladačské a instalatérské práce v našem domě. Vše bylo provedeno s maximální precizností. Všem moc doporučujeme .


23.02.2014 22:15  | Zákazník K.
Pana Jedličku mohu vřele doporučit. Odbornost, šikovnost a pečlivost se u řemeslníků jen tak nevidí. Pokud se k tomu přidá ještě jeho vtip, není co řešit:)


20.09.2013 17:06  | Honomichlová
Řemesla Jedlička jsou opravdu JEDNIČKA. Ochota, rychlost, všestrannost, kvalita, spolehlivost, slušnost jsou prioritou pana Jedličky.
Potřebujete-li službičku, zavolejte pana Jedličku!!!!!!!!!!!!


31.01.2013 09:12  | Linda
Musím se všemi souhlasit, p.Jedlička si poradí s každým problémem,je spolehlivý,práce perfektní.Mohu opravdu jen doporučit.


31.01.2013 08:58  | Eva
První řemeslník s kterým jsem na 120% spokojena.Rychle reaguje,poradí,práce precizní,ceny příznivé. Velká spokojenost jak s usazením a zprovozněním toaletních mís,tak s opravou saunových kamen. Všem mohu doporučit!!!!!


15.10.2012 19:41  | Dana
Vážení přátelé,sehnat v dnešní době řemeslníka, který je slušný, rychlý a tak všestranný, jako pan Jedlička,je velmi obtížné.Proto bych všem chtěla tohoto člověka moc doporučit.Pomáhal mně jak v Brně v rodinném domku, tak na chalupě a vždy jsem byla velmi spokojená.Ať už mi vyráběl nábytek na míru, nebo obkládál koupelnu,měnil baterie ve dřezu,postavil zahradní domek,instaloval krbová kamna místo otevřeného krbu,prováděl izolaci kolem chalupy včetně odvodnění sklepa apod., všechny práce odvedl perfektně k mé velké spokojenosti.Už bych nehledala nikoho jiného!!!


30.09.2012 16:59  | Jenda
Velmi kvalitně provedená práce.
Pilně pracující firma.
Kdykoli a kdekoli udělají s pečlivostí a všechno.
Velmi doporučuji tuto firmu!!!!!!!!


Naši partneři: Kuchyně v nejvyšší kvalitě
E-ryby.cz –Rybníky, sportovní rybolov, zemní práce pomocí kráčivého rypadla
Služby hodinového manžela, rekonstrukce, zajištění stavebních úprav, oprav i pravidelné údržby bytu, domu i zahrady. Instalaterské, zednické, topenářské práce, malířské práce, podlahářské práce a další.

Created by © 2011 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign